26 października, 2015

NOWY POCZĄTEK


Mój blog zatrzymał się ostatnio w miejscu. Było to spowodowane w dużej mierze moją "działalnością" na You Tube, która całkowicie mnie pochłonęła. W ostatnich dniach postanowiłam jednak powrócić na "stare śmieci" i zacząć pisać na nowo, na serio. Mimo że mój blog nie jest jeszcze bardzo popularny postaram sie to zmienić :) Chciałabym również delikatnie zmienić jego formę. Dotychczas moje posty skupiały się tylko na kosmetykach i makijażu, teraz chciałabym "iść" w stronę bardziej lifestylowa. Chciałabym pisać o czymś bardziej istotnych niż kolejny cień do powiek czy szminka. Oczywiście wpisy tego typu tez będą się pojawiać bo wizaż i wszystko co z tym związane to moja ogromna pasja oraz sposób na życie.

Mam nadzieję, że nowa forma bloga bardziej się Wam spodoba. Na pewno będzie bardziej różnorodnie i zdecydowanie ciekawiej niż do tej pory.

Kończąc ten post zapraszam Was serdecznie do obserwowania tego bloga oraz mój Instagram.

Do zobaczenia! :)

2 komentarze:

  1. no i bardzo dobrze, że tu wróciłaś! :) ja jednak więcej czasu spędzam na blogach niż na YT, tym bardziej teraz, kiedy mój królik przegryzł kabel od głośników ;) fajnie, że jesteś! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wróciłam i już zostaje :) dzięki za ten komentarz :)

      Usuń