27 lipca, 2016

NOWOŚC! PĘDZELEK WACHLARZYKOWY NANSHY FAN
Hej!
Wczoraj w moje ręce trafił nowy pędzelek NANSHY Fan. Jest to zupełna nowość na rynku i bardzo się cieszę że będę miała okazję go przetestować.

W swojej kolekcji mam już dwa pędzle do twarzy z tej firmy, z których jestem bardzo zadowolona. W tym przypadku czuję że tez nie będzie inaczej. W oczy od razu rzuca się świetne wykonanie pędzla. Wszystko dopracowane jest w najmniejszym szczególe. Srebrna skuwka z grawerem wygląda naprawdę świetnie. Włosie jest bardzo delikatne, przyjemne w dotyku. 


Kilka słów od producenta:
"Wachlarzowy Pędzel NanshyWysokiej jakości pędzel Fan firmy Nanshy jest idealny.    Włosie pędzla  Fan Nanshy wykonane jest z wysokiej jakości materiału syntetycznego zwanego taklonem, jest on bardzo przyjazny i nie uczulający. Pędzel oferowany przez  naszą markę jest wykonany ręcznie z włosia syntetycznego  z ogromną starannością."


Zapewne wiele z Was pędzle wachlarzykowate uważa za niepotrzebne ale brew pozorom są one niezbędne w pracy wizażysty. Poniżej opisze kilka zastosowań:

tworzy łagodne przejścia między bronzerem, różem
 -  rewelacyjnie można nim zmiatać z policzków i okolic oczu osypane cienie, brokat, a także nadmiar pudru, przy czym nie narusza nałożonego wcześniej makijażu
  - może również posłużyć do nakładania pudru sypkiego jak i prasowanegoDajcie koniecznie znać czy używacie pędzli tego typu :)

2 komentarze:

  1. Właśnie dzisiaj o nim pisałam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydałby mi się taki! Swojego czasu rozglądałam się właśnie za takim pędzelkiem wachlarzykowym, ale nie zdecydowałam się.

    OdpowiedzUsuń