6 EYELINERÓW - PRZEGLĄD EYELINERÓW RIMMEL

sierpnia 22, 2017

Jeśli szukasz dobrego eyelinera ten post jest dla Ciebie :) Dziś pokarzę 6 różnych eyelinerów Rimmel, każdego po kolei dokładnie opisze. Opowiem o wadach i zaletach ;)Sama bardzo długo szukałam dobrego produktu do malowania kresek więc wiem że nie jest łatwo :) Na rynku mamy mnóstwo eyelinerów ale ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego. Dlatego postanowiłam ułatwić Wam sprawę o pokazać aż 6 produktów do kresek.
Żeby ten post nie ciągnął się na kilometr pogrupowałam produkty według kategorii: pisak, pędzelek i żel.

Zacznę od pierwszej grupy czyli pisaków. Na sam początek powiem, że jest do idealna opcja dla osób, które dopiero uczą się malować kreski. Pisak jest najlepszym rozwiązaniem - ma sztywną i ostro zakończoną końcówkę, wygodnie trzyma się go w dłoni.
Poniżej możecie zobaczyć trzy eyelinery z tej kategorii:

1. Jumbo Pencil (najgrubszy)
2. Colour Precisie
3. Precision Micro Eyeliner

Moim faworytem jest Jumbo Pencil. Bardzo łatwo maluje się nim kreski. Jest świetnie napigmentowany i jest baaardzo czarny. Colour Precisie najmniej przypadł mi go gustu jeśli chodzi o kolor - nie jest czarny lecz grafitowy. Taka blada czerń nie bardzo mi odpowiada. Jeśli chodzi natomiast o sam aplikator (końcówkę) jest rewelacyjna. Bardzo precyzyjna. Trzeci produkt - Micro Eyeliner jest również bardzo precyzyjny. Kolor i pigmentacja jest dużo lepsza niż u poprzednika.

Kolejna grupa - eyelinery z pędzelkiem

Zdecydowanie jest to opcja dla osób, które mają już sporą wprawę z malowaniu kresek. Jesli chodzi o te dwa eyelinery obydwa są świetne.

1.Scandaleyes Bold
2. Glam'eyes
Jak możecie zauważyć jeden z nich (Bold) na bardzo dziwny i niespotykany aplikator. Tą końcówką nie namalujecie ostro zakończonej jaskółki :) Ja natomiast bardzo często używam go do wypełniania i uzupełniania kresek, które malowałam innym eyelinerem. Ogromnym plusem tego produktu jest pigmentacja - jest bardzo czarny, najczarniejszy ze wszystkich przedstawionych w tym poście produktów. Kolejny wielki plus to trwałość. Ten eyeliner jest dosłownie nie do zdarcia :) 
"Glam'eyes" wygląda już bardziej klasycznie. Jest również pięknie czarny. Aplikator jest bardzo precyzyjny.


Ostatnia grupa a właściwie jeden produkt to po prostu żelowy eyeliner w słoiczku. 
Świetny produkt! Jest bardzo czarny, mega wytrzymały. I to co podoba mi się w nim najbardziej - zasycha na mat. Uwielbiam ten produkt. Jedyny minus jaki tutaj widzę to szybkie zasychanie - jest to ogólnie wada wszystkich produktów w słoiczkach. W zestawie jest również dołączony pędzelek, jednak ja najbardziej lubię go nakładać Hakuro H85.


Zestawienie wszystkich eyelinerów:


You Might Also Like

0 komentarze