"Where the Magic happens" - grudniowe pudełko ShinyBox

by - grudnia 26, 2017

Hej! Dziś zapraszam na otwarcie ostatniego pudełka ShinyBox w tym roku. Zobaczcie co takiego znalazło się grudniowym egzemplarzu i czy warto je zamówić.

Pierwszym z produktów jest żel pod prysznic szwedzkiej marki Barnagen. Jest to produkt pełnowymiarowy.
Lekka niczym chmurka piana pielęgnującego żelu pod prysznic delikatnie i skutecznie czyści normalną i sucha skórę oraz delikatnie ją pielęgnuje. Pomaga utrzymać naturalne nawilżenie i sprawia, że staje się ona aksamitnie gładka.
 Cena: 24,99/400ml Kolejnym produktem są hydrożelowe płatki pod oczy z olejem arganowym firmy Exclusive Cosmetics. Produkt jest pełnowymiarowy.
Hydrożelowe płatki zawierają odmładzający olej arganowy oraz koncentrat intensywnie nawilżających składników aktywnych.
Cena: 4,99/zestaw

Kolejnym kosmetykiem jest koncentrat rozjaśniający na dzień i noc z firmy Farmona. Niestety w broszurce dołączonej do pudełka nie ma opisu tego produktu. Nie ma również ceny - z racji tego że był to jeden z możliwości do "wylosowania" mamy podane tylko widełki cenowe - 10.50zł - 48zł.

Z tego co wyczytałam na opakowaniu jest to koncentrat, który łączy się z kremem nawilżająco-liftingującym, na naczynka, normalizująco-matującym lub liftingującym. Jest do każdego rodzaju cery ze zmianami pigmentacyjnymi wymagającymi rozjaśnienia.

Jak działa koncentrat:
  • hamuje nadmierną aktywność tyrozynazy, dzięki czemu redukuje przebarwienia
  • rozjaśnia skórę
  • wspomaga odporność skóry na stres
  • niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników
  • regeneruję skórę uszkodzoną poprzez nadmierną ekspozycję na słońcu
  • wyrównuje koloryt
  • pobudza naturalne funkcje ochronne

Kolejny produkt. Tym razem jest to woda termalna Termissa. Produkt jest pełnowymiarowy.
Termissa to pierwsze ekologiczne dermokosmetyki z wodą termalną z Podhala zawierającą największe bogactwo składników mineralnych o udowodnionych właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych.Ostatnim produktem jest batonik Food By Ann.
Idealne dla tych, którzy żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i pysznego źródła energii. Odpowiednio dobrane składniki nie tylko zaspokajają głód i pobudzą do działania ale także pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie całego organizmu.
 Cena: 3,85zł/35g
You May Also Like

0 Comments