STACEY MARIE CARNIVAL PALETTE - NAJLEPSZA PALETA 2018?

by - października 05, 2018


Odkąd tylko pojawiły się zapowiedzi tej palety wiedziałam, że muszę ją mieć! Zapraszam więc wszystkie "cieniomaniaczki" na post, którym pokarzę swatche wszystkich cieni. Przeczytajcie również mają opinię na temat tej palety. Czy warto wydać na nią prawie 200zł? 

Od niepamiętnych czasów szukam matowych cieni dobrej jakości ale nigdy nie znalazłam czegoś co zadowoli mnie w 100%. Po zakupie tej palety w końcu jestem zadowolona, ba! Zachwycona :D Z pewnością nie jest to paleta podstawowa, mamy co prawda kilka neutralnych odcieni ale brak tutaj na przykład beżu, który jest cieniem "must have". "Carnival" to zdecydowanie paleta uzupełniająca.


Znajdziecie tutaj 17 matowych i 7 perłowych cieni oraz dwa rozświetlacze. 
Wszystko zamknięte jest w porządnie wykonanym, kartonowym opakowaniu z lustrem.


Pierwszy rząd cieni: 
4,5 i 6 to najbardziej neutralne cienie w palecie.

 
W drugim rzędzie znajdziecie nieonowe odcienie, które są genialnie napigmentowane. Mamy również dwie perły z czego nr 8 (Pink me) opalizuje na fiolet oraz róż.


Trzeci rząd. 
Zwróćcie uwagę na cień na 14 Wasted) - jest to najgorszy cień z palety. W opakowaniu wygląda przepięknie natomiast po nałożeniu na palec/pędzel traci zupełnie intensywność. Wytraca fiolet na rzecz róży, który brzydko i ciężko się rozciera. Cień jest bardzo suchy i zdecydowanie odstaje od reszty. 


Ten rząd to petarda! nr 23 to kolejny opalizujący cień - tym razem na jasne złoto.Tutaj widzicie dwa rozświetlacze. Obydwa przepięknie napigmentowane.

Tak jak pisałam wcześniej ta paleta to zdecydowany must have każdej pasjonatki makijażu. Wszystkie cienie (oprócz wspomnianego wcześniej fioletu) mają genialny pigment! Pracuje się z nimi cudownie i bardzo szybko. Po jednym dotknięciu pędzlem otrzymujecie od razu maksimum koloru. Dla mnie to zdecydowanie paleta roku 2018. Koszt to ok 200zł(z przesyłką). Ja swoją zamawiałam na stronie GLOWSTORE

*wpis nie jest sponsorowany 

You May Also Like

0 Comments