MAKEUP REVOLUTION FAST BASE FOUNDATION STICK F14 - IDEALNY DO KONTUROWANIA TWARZY ?

by - listopada 30, 2018


Hej! Dziś post dla wszystkich wielkich i tych mniejszych fanek konturowania twarzy na mokro. Chodźcie dalej i sprawdźcie czy znalazłam idealny produkt do tego celu.
Marka Revolution od jakiegoś czasu zaskakuje coraz lepszymi produktami. Kiedyś było zupełnie przeciętnie a teraz naprawdę te produkty dają radę! Biorąc pod uwagę, że jest to półka cenowa dostępna dla każdego, ciężko znaleźć drugą firmę kosmetyczną z takimi cenami i taką jakością. Wiadomo... buble trafiają się u każdego producenta ale nie o tym dziś :)

Mimo że o podkładach w sztyfcie Revolution było głośno już w wakacje ja jak to ja zdecydowałam się kupić ten produkt dopiero teraz (zwykle nie rzucam się na nowości - wolę poczekać aż bum minie u spokojnie kupić kolor który mnie interesuje bo jak wiadomo kiedy jest szał na daną rzecz te najlepsze/najbardziej uniwersalne i standardowe kolory/odcienie są niedostępne). Nie kupiłam jednak tego pokładu jako podkładu na całą twarz... miałam inny cel. Od dawna szukałam czegoś trwałego, dobrze blendującego się. Nie za kosmiczne pieniądze. Trafiłam zupełnie przypadnie na to cudo. 

CO TO JEST I DO CZEGO SŁUŻY?

Podkład do twarzy w sztyfcie o nieco bardziej tłustej konsystencji. Charakteryzuje się sporym kryciem (śmiało można powiedzieć... scenicznym).


 OPAKOWANIE

Bardzo porządnie wykonane. W kolorach delikatnego różowego beżu. Stick wysuwany z metalowej "tuby" w kolorze rose gold. Ogólnie produkt bardzo przyjemny dla oka i piękny w swej prostocie. Widać tutaj jednak mocną inspiracje kosmetykami Kim Kardashian :D 


KOLORY/ODCIENIE

Na oficjalnej stronie REVOLUTION znalazłam informacje o 18 odcieniach tego podkładu więc całkiem nieźle! W moim przypadku kierowałam się konturowaniem twarzy więc wybrałam jeden z ciemniejszych odcieni. Wahałam się między F14 a F15. Ten drugi wydawał mi się jednak zbyt ciemny. F14, który kupiłam to CIEPŁY odcień tzn opalony. Ciepłu jednak daleko mu  do pomarańczy. Gdyby był o pół tonu chłodniejszy byłoby idealnie. 


KRYCIE/KONSYSTENCJA

Jak pisałam wcześniej krycie bardzo dobre. Jedna warstwa zupełnie wystarczy. Konsystencja mnie zachwyciła! Masełkowata, aksamitna, bardzo miękka i przyjemna. Rozcieranie tego produktu to bajka. Nie ma tutaj szans na żadne plany. Przyznam szczerze, że prawdopodobnie jest to jeden z najlepszych produktów do konturowania w przystępnej cenie. 


You May Also Like

0 Comments