lutego 08, 2019

NOWOŚCI BELL - "SWEET LOVE" HIGHLIGHTER, "BEAUTY LICIOUS" FACE POWDER - RECENZJA


Hej! Uwielbiam wszelkie produkty rozświetlające do twarzy. Tym razem chcę pokazać Wam moje najnowsze odkrycie, ne które trafiłam w Biedronce. Dziś zapraszam na przegląd dwóch nowości do twarzy od BELL

Czy Wy też tak samo jak ja nie potraficie się oprzeć szafie Bell, która znajduje się w Biedronce? Powiem Wam szczerze, że mimo że te kosmetyki są bardzo tanie to naprawdę można znaleźć tam kilka prawdziwych perełek. Tak było te tym razem.Aktualnie znajdziecie tam najnowszą kolekcję wspomnianej już wcześniej firmy. Ja skusiłam się tylko na produkty do twarzy - rozświetlacz i puder rozświetlający.

Opakowania obydwóch są przyjemne dla oka, plastik, z którego są wykonane jest dość gruby.

"SWEET LOVE" - HIGHLIGHTER 


Jeden rozświetlacz podzielony jest na 3 kolory - każdy z nich jest do siebie bardzo podobny. Mają raczej chłodny odcień  - nie będzie odpowiedni dla osób o ciepłej, oliwkowej skórze. Będzie za to idealny dla bledszych osób. W dotyku jest raczej twardy, nie sypie się. Pigmentacja jest średnia ale moim zdaniem idealna na co dzień. Ma dość duże drobiny co nie każdemu może przypaść do gusty. Ale mimo to tworzy na skórze delikatną taflę.


"BEAUTY-LICIOUS" - PUDER UPIĘKSZAJĄCY


Drugim produktem do twarzy jest puder rozświetlający. Jest to prawdopodobnie jedyny dostępny kolor. Jest bardzo uniwersalny. Konsystencja tego pudru zdecydowanie różni się od rozświetlacza. Jest przyjemny w dotyku, ma delikatną konsystencję i jest bardzo mocno zmielony. Rozświetlenie jakie daje jest bardzo subtelne ale widoczne. Dla mnie super produkt :)

2 komentarze:

  1. Widać, że Bell się stara, bardzo ładne opakowania. Akurat rozświetlaczy mam sporo, więc na następnych zakupach muszę omijać ich szafę :P

    OdpowiedzUsuń
  2. wygląda bardzo ładnie, ciekawe jak z jakością

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Marta Wojnarowska | Blog kosmetyczny , Blogger